logo

11 Mayıs 2017

Dubaili İş Adamları Bodrum’da

Bodrum Haber

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından yapılan davet üzerine, Dubai merkezli şirketler grubunun Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve CEO’su bölgeye yapmayı planladıkları yatırımları incelemek için 04 Mayıs 2017’de Bodrum’a geldiler.

Ajansın Bodrum’a davet ettiği Dubai merkezli şirketler grubunun Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve CEO’su Bodrum’da yapmayı planladıkları projeler kapsamında Bodrum Ticaret Odası’nı ziyaret etti. BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbarhim Akkaya ve Mehmet Ayaz ile Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç hazır bulundu. Muğla Yatırım Destek Ofisi tarafından; Bodrum’un turizm potansiyeli ve önerilen yatırım yerleri hakkında sunumun yapılmasının ardından Yatırımcı Heyet, Muğla Yatırım Destek Ofisi yetkilisi ve BODTO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yatırım alanlarını yerinde inceledi.

deniz han 300

Dubai’nin önde gelen firmalarından olan yatırımcı grup; Sağlık hizmetleri, kişisel bakım merkezi, konut projeleri, inşaat, gayrimenkul, otel ve eğlence tesisleri alanında hizmet vermekte olup, Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai’nin en büyük özel sektör firmalarından birisi. Firmanın Dubai’de ve Sharjah’ta otelleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, tamamlanmış rezidans projeleri, hastaneleri; Londra’da ve Suriye’de hastane ve otelleri bulunmakta. Grubun aynı zamanda, Avrupa ülkelerinde turizm, sağlık, yenilenebilir enerji ve gayrimenkul sektörlerinde büyük ölçekli yatırımları mevcut.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?