Güncel Haber

Erdoğan Başeymez yeniden başkan seçildi.

Bugün gerçekleştirilen Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunda Erdoğan Başeymez yeniden başkan seçildi.

Herodot Kültür Merkezinde sabah saatlerinde başlayan seçimli olağan genel kuruluna, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, Oda yönetim kurulu üyeleri ile üyeler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından divan heyeti seçildi. Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 27. Olağan Genel Kurulu Başkan Erdoğan Başeymez’in konuşmasıyla devam etti. Esnafın iyi günde olduğu kadar kötü günlerinde de yanlarında olduklarını ifade eden Başeymez, ” Oda bütçesini ikiye katlayarak 2.269.000 TL yaptık.” dedi. Geçmiş 4 yıl ile ilgili çalışmalarını anlatan Başeymez önlerindeki 4 yıl içinde yapılacak çok işlerinin olduğunu anlattı.

Konuşmaların ardından oy kullanma işlemine geçildi. Yapılan oylama sonucunda Erdoğan Başeymez 4 yıl daha Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın başkanı olarak görev yapmaya hak kazandı.

Facebook Comments

Bir Cevap Yazın

denizli mutlu son masaj afyon mutlu son masaj erzurum mutlu son masaj hatay mutlu son masaj maras mutlu son masaj
Önceki yazıyı okuyun:
Suda hareketsiz duran caretta carettayı AKUT Bodrum ekibi kurtardı

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, denizde hareketsiz duran caretta caretta, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Bodrum ekibi tarafından sudan çıkarılıp, tedavi için Ortaca ilçesi,...

Kapat
kemer escort