logo

10 Mayıs 2017

Güzellerden Kocadon’a Ziyaret

Bodrum Haber

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde düzenlenecek ‘Miss 7 Continents (7 Kıtanın Güzeli) yarışmasına katılmak üzere kente gelen 7 kıtadan 22 güzel, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Jolly Tour ve Ermeni Organizatör Ashot Khachatryan tarafından düzenlenen Miss 7 Continents yarışmasına katılmak üzere Bodrum’a gelen güzeller, Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. 7 kıta ve 22 ülkeden gelen 22 güzel, 14 Mayıs’ta Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde yapılacak yarışmaya verdiği destekten dolayı Kocadon’a teşekkür etti. Kocadon, güzellere Bodrum’u nasıl bulduklarını sordu. Güzeller ise Bodrum’a ilk kez geldiklerini ve çok beğendiklerini söyleyerek, tatil için de Bodrum’a gelmek istediklerini belirtti.

deniz han 300

Belediye başkanı olarak bu tür organizasyonlara değer verdiklerini belirten Kocadon, “Bu aynı zamanda Bodrum’un tanıtımı için büyük şans. Çünkü gelenler Bodrum turizm elçisi olarak ülkelerine dönüyorlar ve burayı anlatıyorlar. Onun için bu tür festival ve organizasyonlara destek olmaya devam edeceğiz. 21 farklı ülkeden buraya gelen genç kızlarımız ülkelerine döndüklerinde Bodrum ile ilgili fikirlerini ortaya koyacak. Böylece de Bodrum, farklı ülkelerde adını duyurmaya devam edecek” dedi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından güzeller, Kocadon ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberler.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?