Güncel Haber

İsmail Altındağ,trafik kazasında yaşamını kaybetti. 

 

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, gece saat 01:00 sularında geçirdiği trafik kazasında yaşamını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre kendi kullandığı özel aracıyla, Bodrum istikametinden Yalıçiflik’e gitmekte olan Altındağ, Gerenkuyu mevkiinde virajı alamayarak denize uçtu. Kaza anını gören bir vatandaşın haber vermesinin ardından bölgeye ilkyardım ekipleri ve dalgıçlar yönlendirildi. Kıyıdan yaklaşık 5 metre uzaklıkta sulara gömülen araçta sıkışan Altındağ’ın cesedini çıkarabilmek için dalgıçlar uzun süre çaba sarf etti. Denizden çıkarılan ceset bota alınarak Yalıçiftlik Belediye Kafe önündeki iskeleden karaya çıkarıldı.

Elim kazanın duyulmasının ardından Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcıları ve belediye Meclis Üyeleri’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi kaza mahalline gelerek çalışmaları takip etti.

İSMAİL ALTINDAĞ KİMDİR

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ 1963 yılında Bodrum’un Çiftlik Mahallesinde doğdu. Evli ve iki çocuk babası olan Altındağ, Bodrum Belediyesinde 17 yıl memurluk yaptıktan sonra 1999 yılında Yalı Belediye Başkanlığına seçilmiş ve aynı belediyede üç dönem başkanlık yapmıştı. Daha sonra Büyükşehir yasasının ardından Bodrum Belediye Meclis Üyeliğine seçilen Altındağ, 2014 yılından itibaren Bodrum Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

Okuyucular, yazdıkları yorumlardan, her türlü hukuki zeminde yorum sahibi sıfatıyla sorumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir