anigif

logo

28 Eylül 2013

İzmirli Kabadayı Bodrum’da Yakalandı

20130928064951_kenttv_haber_606Kent Haber

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri günlerdir sürdürdükleri titiz çalışma sonucu, 12 ayrı suçtan arama kaydı bulunan bir zanlıyı, uzun süredir saklandığı Torba mahallesinde yakaladı.

Edinilen bilgilere göre, adam öldürmeye tam teşebbüs, yağma, kişi hürriyetinden yoksun bırakma ve tefecilik gibi 12 ayrı ve önemli suçtan hakkında arama-yakalama kaydı bulunan 49 yaşındaki Rahmi Erol, Torba Mahallesinde kaldığı bir eve polis ekipleri tarafından yapılan operasyon neticesinde yakalandı.

Zanlının Torba Mahallesindeki bir evde olduğu bilgisini alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri titiz takip ve çalışma neticesinde Erol’un evine operasyon düzenledi. Polisleri karşısında gören Rahmi Erol, gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan zanlı adli makamlara sevk edildi. Rahmi Erol’un İzmir Eşrefpaşa’nın ünlü kabadayılarından biri olduğu ve daha önceki yıllarda “Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve bu örgüt adına faaliyette bulunmak, şartlı tehdit, haraç alma ve Ateşli Silahlar Kanunu’na muhalefet” suçlarından yargılandığı öğrenildi.

Adliye çıkışında Rahmi Erol’un çok sayıda yakını adliye önünde hazır bulundu. Rahmi Erol, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share
775 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.