logo

04 Mayıs 2017

Ormanspor’un Hedefi Süper Lig

Bodrum Haber

3-4 yıl içinde Muğla Ormanspor’u Süper Lige taşıyacaklarını belirten Dikici, Bu sezon ilk defa çıktığımız ve yabancısı olduğumuz lig de istediğimiz şeyleri yapamadık. Bunda bütçemizin sonradan oluşmasının büyük payı oldu. Daha sonra oyuncu bulmakta zorluk çektik. Birkaç müdahale yaptık ama başarılı olamadık. Ama buna çok üzülmüyoruz.Bu sezon bizim için muhteşem kazanımlara sahne oldu. Her şeyden önemlisi çok büyük tecrübe kazandık. Mali olarak yerelde hiç destek alamasakta, basketbolseverler bizi hiç yalnız bırakmadı. İlk günden son güne Muğla Ormanspor Basketbol Takımının 48 için ne kadar büyük bir kazanç olduğunu anlayıp destekleyen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Siyasilerimiz, bürokratlarımız,STK lar manevi olarak çok büyük destekler verdi. Özellikle Ak Parti Muğla Milletvekilimiz Sayın Nihat Öztürk’e MKYK Üyemiz Sayın Yelda Erol Gökcan hanımefendiye ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz. Sezon başından beri iyisi ile kötüsü ile yanlışı ile doğrusu ile bu işe emek veren tüm, antrenörlerimize, sporcularımıza,çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bunun yanı sıra her konuda destekçimiz olan MuğlaGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz’a da şükranlarımızı sunuyoruz. Basın mensuplarımız her zaman yanımızda oldular. Hepsine bu önemli destekleri için çok teşekkür ediyorum. Artık Muğla Basketbol kültürünü almış salonları doldurmaya başlamıştır. Bu en büyük mutluluk kaynağımızdır. Dedi.

Ormanspor’un federasyondan gelecek 1.Ligde takım sayısının arttırılması hususunda ki bir kararı beklediğini belirten Muğla Ormanspor Başkanı Dikici; açıkçası bu da çok önemli değil. Artık Muğla Ormanspor’un hedefi, Süper Lig’dir. Bu sezon 2.Ligde olmamız durumunda Hedefimiz hemen gelecek yıl 1.lige yeniden yükselmek olacaktır. Taraftarlarımız, bizi destekleyenler, basketbolseverlerin hiç kuşkusu olmasın dedi.

deniz han 300

Gelecek yıl BKM ile sponsorluk anlaşmalarının devam edeceğini de söyleyen Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici, Anadolu Jet ile de göğüs reklamı için görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.

Haberler.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?