anigif

logo

02 Ekim 2013

Silahlı Kavga Olayında Bir Tutuklama Daha

20130915030330_kenttv_haber_galeriKent Haber

Bodrum’da 15 Eylül günü yaşanan silahlı kavga olayına katılan ve hayatta kalan şahıslardan sonuncusu da hastanede gördüğü tedavinin ardından taburcu edilince tutuklandı.

Gümbet kavşağında meydana gelen silahlı kavga olayı Bodrum kamuoyunda geniş yankı bulmuştu. Çatışmaya katılan isimlerden biri olan ve olayda yaralanan Naci T., Bodrum’daki ilk tedavisinin ardından sevk edildiği Aydın Adnan Menderes Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Çatışmada aldığı mermi yaralarıyla ağır yaralanan ve ölümden dönen Naci T. ‘nin tedavisi bu sabah itibariyle tamamlandı. Yoğun güvenlik önlemleri altında Bodrum Adalet Sarayına getirilen Naci T. savcılıktaki ifadesinin ardından tutuklama talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Naci T. çıkarıldığı mahkemece “adam öldürmek” suçlamasıyla tutuklu yargılanmak üzere Muğla Cezaevine gönderildi. Silahlı çatışma olayına katılan 6 kişiden 2 kişi hayatını kaybederken, yaralanan 4 kişi de tedavilerinin ardından tutuklanarak cezaevine konulmuş oldu.

Share
398 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.