anigif

logo

24 Eylül 2013

Silahlı Kavga Olayında Bir Tutuklama Daha…

20130915030330_kenttv_haber_galeriKent Haber

Bodrum’da geçtiğimiz günlerde yaşanan silahlı kavga olayına katılan ve hayatta kalan şahıslardan bir kişi daha tutuklandı.

Gümbet kavşağında meydana gelen silahlı kavga olayının yankıları halen sürüyor. Olayın ardından yaralanan Tahsin K. Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Tahsin K.’nin tedavisi bu sabah itibariyle tamamlandı. Yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkartılan Tahsin K. savcılıktaki ifadesinin ardından tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildi.

Tahsin K. çıkarıldığı mahkemece “adam öldürmek” suçlamasıyla tutuklu yargılanmak üzere Muğla Cezaevine gönderildi. Olayda çatışmaya katılan 6 kişiden iki kişi hayatını kaybederken, 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralanarak tedavi altına alınmıştı. Olaya karışan ve tedavisi tamamlanan 3 kişi tutuklanarak cezaevine konulurken, yaralılardan Naci T.’nin ise tedavisine Aydın Adnan Menderes Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ediliyor. Naci T.’nin de önümüzdeki günlerde tedavisinin tamamlanmasının ardından hakim karşısına çıkartılması bekleniyor.

Share
389 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

BENZER HABERLER