anigif

logo

30 Ağustos 2013

‘Trafo Bodrum’ Açılıyor

Trafo4Bodrum Haber

Bodrum, Hadigari’nin ardından, aynı mekanda yepyeni bir kültür, sanat merkezine kavuşuyor. Trafo Bodrum, 31 Ağustos 2013 Cumartesi günü kapılarını açıyor.

Yıllar öncesinde Bodrum’a elektrik sağlayan jeneratörü barındıran mekan, eski işlevinden aldığı isimle ‘Trafo Bodrum’ olarak hizmet vermeye başlayacak. Bodrum Belediye A.Ş. yönetiminde kültür ve sanat merkezi olarak çalışacak Trafo Bodrum’un içinde bulunan kapalı alana ise yıllarını bir önceki işletme olan Hadigari’ye adayarak bir marka haline getiren ve bir süre önce beklenmedik şekilde kaybettiğimiz Hakan Aykan’ın anısını yaşatmak adına ‘Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’ adı verildi.

Bodrum Belediyesi tarafından Trafo Bodrum adıyla 31 Ağustos 2013 Cumartesi günü açılacak olan mekanda yer alan Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi, sergi, konser, tiyatro, toplantı gibi bir çok etkinliğe ev sahipliği yapacak, açık alan ise kafe, restoran ve konser alanı olarak hizmet verecek.

Trafo Bodrum, 31 Ağustos 2013 Cumartesi akşamı, Gündüz Kayra’nın Fotoğraf Sergisi eşliğinde saat 20.00 de klasik müzik grubu Turbuduo ve saat 22.30 da Bate Bahadır Aksoy konserine sahne olacak.

Etiketler: »
Share
891 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.