Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Güncel Haber

Türkiye’deki altıncı nokta, Milas-Bodrum Havalimanı olacak.

Katar Havayolları, Berlin’de gerçekleştirilen ITB Turizm Fuarı’nda aralarında Türkiye’de Antalya ve Milas-Bodrum Havalimanı’nın olduğu toplam 15 yeni uçuş noktası açıkladı.

Havayolu halen Türkiye’de İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve Adana seferleri yapıyor. Bir süre önce de Katar Havayolları’nın Hatay uçuşlarına nisan ayında başlayacağı açıklanmıştı.

Havayolunun Türkiye’deki 5’inci uçuş noktası Antalya, altıncı nokta da Milas-Bodrum Havalimanı olacak.

MİLAS-BODRUM HAFTADA İKİ GÜN

Henüz Airlineroute’un haberine göre Antalya tarifesi açıklanmadı. Ancak Katar Havayolları, 12 Haziran-28 Eylül 2018 tarihleri arasında haftanın iki günü Doha ile Milas-Bodrum Havalimanı arasında uçacak.

QR317 sefer sayılı uçak, saat 07.15’te Doha’dan kalkıp 11.55’te Milas-Bodrum Havalimanı’na teker koyacak. Aynı uçak QR318 seferi ile 12.55’te kalkıp Doha’ya 17.20’de inecek.

Okuyucular, yazdıkları yorumlardan, her türlü hukuki zeminde yorum sahibi sıfatıyla sorumludur.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrum’da deniz keyfi

Bodrum’da yaklaşık 1 haftadır süren yağışlı ve rüzgarlı hava, yerini bu sabahtan itibaren güneşli gökyüzüne bıraktı. Hava sıcaklığının 20 dereceyi...

Kapat