Güncel Haber

Ali Özdemir’in, Eski Ortağı Hastanelik Oldu

 

Kent Haber

Geçtiğimiz cumartesi gününden beri kendisinden haber alınamayan, yakınları ve emniyet güçlerinin yaptığı tüm aramalara rağmen henüz kendisinden hiçbir ize rastlanmayan Ali Özdemir’in kaybolmasıyla ilgili olay gizemini korurken, Özdemir’in en yakın arkadaşlarından biri olan eski ortağı M.Ö., önceki akşam çok miktarda alkol ve ilaç alınca hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Turizm sektöründe çalışan evli ve 1 çocuk babası 40 yaşındaki M.Ö. önceki akşam evinde yalnız olduğu saatlerde alkol aldıktan sonra ilaç aldı. Gece saat 23:30 sularında eve gelen eşi M.Ö.’yü yarı baygın halde buldu. Hemen 112 Acil Yardım ekiplerini arayan eşinin çağrısı üzerine eve gelen sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra şahsı Bodrum Devlet Hastanesine götürdü. Burada tıbbi tedavisine başlanan M.Ö. midesi yıkanarak gözlem amacıyla kliniğe yatırıldı. M.Ö.’nün hayati tehlikesinin olmadığı, sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin M.Ö.’nün eşi T.Ö.’yü de bilgisine başvurmak üzere ifadeye çağırdığı edinilen bilgiler arasında.

Öte yandan kaybolmasının üzerinden 6 gün geçen Ali Özdemir’in bulunması için yürütülen çalışmalar ise devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir