Emlak

Home Ofis Çalışanlar İçin Sanal Ofis Kiralama Kolaylığı

 

Home ofis çalışanların kuracakları firma ya da şirketin resmi adres gösterme zorunluluğu sanal ofis ile çözülebiliyor.

Sanal ya da hazır ofis kiralayarak resmi bir adrese kavuşabiliyorsunuz. Üstelik çok uygun fiyatlarla.

Son yıllarda giderek popüler hale gelen home ofis çalışma şekli, büyük şirketlerin de bu tarz çalışanlardan hizmet almasıyla daha da popüler hale geldi. Hatta bazı şirket çalışanları işlerini evlerinden bilgisayar başında halledebiliyorlar. Kendi hesabına çalışan freelancer olarak da tabir edilen bu tarz çalışanlar zaman zaman gerçek bir ofise veya resmi bir adrese ihtiyaç duyabiliyorlar. Bunu sağlamanın da en kolay ve uygun yolu sanal ofis kiralamak ya da hazır ofis kiralamak. Bu iki ofis tipinin birbirinden farkı nedir diye soracak olursanız sanal ofis konseptinde siz işlerinizi istediğiniz yerden yapabilir, herhangi bir ofis ortamına ihtiyaç duymayabilirsiniz. Yani sadece resmiyette adresiniz olsa size yeterli gelecekse bu ofis türü sizin için ideal. Çünkü kuracağınız firma ya da şirketinizin resmi bir adresi olmak zorunda. İlk kurulum aşamalarında vergi dairesi çalışanları ofisinizi ziyaret ederek adres teyidi yapmaktadırlar. Şirketinizin ya da firmanızın açılışını yapabilmek için resmi bir işyeri adresi göstermek zorundasınız. Tabi ki sanal ofis kiralamanın sadece resmi adres gösterme kolaylığı yok. Bunun gibi birçok kolaylık ve düşük maliyet avantajı da var. Örnek verecek olursak, home ofis çalışıyorsunuz ve evde yaşayan diğer kişilerin sizin kargo ve postalarınızdan, telefonlarınızdan rahatsız olması gibi bir durum olabilir. Bu durumda ev ortamından sürekli uzaklaşmak zorunda kalabilir, gelen kargolarınızı ve postalarınızı almakta zorlanabilirsiniz. Evde olmadığınız durumlarda kargolarınız ve postalarınız geri dönebilir, telefonlarınız cevaplanamayabilir. Sanal ofis konseptinde firmanıza gelen telefonlar sekreter tarafından firmanızın adıyla açılır, kargo ve postalarınız sizin adınıza teslim alınır. Yani kısacası ofis kiralama işlemi yaparak aynı zamanda bir sekretere de sahip olacaksınız. Mesai saatleri dışında da firmanızı arayanları telesekreter karşılar. Eğer müşterileriniz telesekretere mesaj bırakırsalar bu mesaj derhal sizlere iletilir.

Hazır ofis sistemi sanal ofiste olduğu gibi avantajlı ve düşük maliyetli bir kiralama sistemidir. Bu sistemde ise tek fark çalışabileceğiniz, müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz, toplantı salonlarını kullanabileceğiniz bir ofisiniz bulunmakta. Diğer sistemde olduğu gibi hazır ofis sisteminde de sekreter hizmetinden faydalanırsınız. Sekreteriniz firmanıza gelen telefonları yine firmanız adıyla karşılar ve size telefon olduğunu bildirir. Eğer siz müsait değilseniz ya da sekreterin çağrısına cevap veremezseniz müşterinizin notu alınır ve sizlere E-mail yoluyla anında bildirilir. Bu sistemi diğer sistemden ayıran bir diğer avantaj da fatura derdinizin olmaması. Telefon, internet, elektrik, doğalgaz, su gibi temel ofis ihtiyaçlarının karşılanacağı fatura kalemlerinden de kurtulmuş olursunuz. Yani bütün bu hizmetler kiralama fiyatına dahil olarak sizlere sunulmakta.

Hazır ofis sisteminin en büyük avantajlarından birisi de lüks, prestijli ofis ortamına tek kuruş harcamadan sahip olabilmeniz. Yani kurulu bu tarz bir ofisin size maliyeti on binlerce lirayı bulabilmektedir. Ofis mobilyaları, ofis çalışanları, faturalar ve bunun gibi birçok masraf kaleminden kurtulmuş olursunuz. Üstelik te çok şık bir ofis ortamına sahip olarak. Bu kiralamada da kiraladığınız ofisi resmi adresiniz olarak gösterebiliyorsunuz. Denetlemelerde ofisinizde bulunmanız yeterli olacaktır.

Kiralamalarınızı isterseniz günlük, isterseniz yıllık olarak yapabilirsiniz. Bu avantajlardan hemen yararlanmak ve firmanızın, şirketinizin daima ulaşılabilir olmasını sağlamak için Kamara Hazır Ofis’i 0850 532 20 09 numaralı telefondan arayarak ya da info@kamara.com.tr adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. Üstelik 89 liradan başlayan fiyatlarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir