logo

Peşinatsız ev nasıl alınır?

1990 yılı itibarı ile Türkiye’de peşinatsız ev sistemi devreye girmiştir. Yaklaşık 30 yıla dayanan tecrübesi ile bugün tasarruf yöntemi olarak nitelendirilen peşinatsız ev alma sistemi binin üzerinde kişiyi ev sahibi yaptı. Sadece kişiye değil ekonomiye sağladığı fayda ile devletin denetlediği ve desteklediği bir sistemdir.

Peşinatsız ev alma ile ilgili gerekli şartlar nelerdir?

  • 18 yaşını doldurmuş olmak,

  • Düzenli bir gelire sahip olmak,

Kendi gelir durumunuza göre aylık taksit miktarınızı ayarlayarak peşinatsız ev, arsa yâda araba satın alabilirsiniz. Günümüzde mülk edinmek hiçte zor değil!

Ön ödemesiz ve faizsiz ev sahibi olmak artık hayal değil! Peşinatsız ev alma avantajlarından faydalanın. Dilerseniz sosyal medyanın oldukça aktif olduğu çağımızda bu alternatifi değerlendirebilir ve gerçek kişilerin yorum ve videolarına ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Alma sistemi yatırım aracı olarak değerlendirilebilir mi?

Evet, elbette peşinatsız ev alma yöntemleri aynı zamanda yatırım aracı olarak değerlendirilebilir. Sahip olduğunuz evde barınıyor ve yeni bir ev satın alarak yatırım aracı olarak kullanmak istiyor olabilirsiniz. İşte size avantajları hakkında birkaç tavsiye de bulunacağız;

  • Tasarruflarınızı bir bankada elbette tutabilirsiniz ancak ev sahibi olmak ekstra emlak geliri edinmek demektir.

  • Çocuklarınıza emlak bırakmak istiyorsanız hemen şimdi küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.

  • Çocuğunuzun kolej / üniversite eğitimi ve evlilikleri için tasarrufta bulunabilirsiniz. Bir eviniz varsa kiraya verebilir ve gelen gelir ile çocuklarınızın eğitimine katkı sağlayabilirsiniz.

Gelir gider bütçe analizinizin ardından taksit tutarınızı kendinizin belirleyeceği bir sistemde ev sahibi olabilirsiniz. Vade farksız ve peşinatsız ev alma yatırım aracı olan tasarruf yöntemini değerlendirmiş olursunuz.

Peşinatsız ev alma tasarruf yöntemi ile bir çiftlik, arsa, araba yâda peşinatsız ev satın alabilirsiniz. Şartlar her biri için aynıdır. Tasarruf yönteminde sizin şartlarınız önemlidir.

Tüm bu açıklamalar belki size gerçek gibi gelmiyor olabilir, internet video siteleri üzerinden yüzlerce canlı ve reel tanığa ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız ev nasıl alınır? Sorunuza en basit şekilde yanıt vermeye gayret ettik. Birçoğumuzun yıllardır tutku ile hayalini kurduğumuz evi artık ön ödemesiz satın alabiliriz. Arayabilir yâda form doldurarak tasarruf yöntemi şirketleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?