logo

Tesettür Modelleri 

Abiyeler, bayanların özel günlerde sıklık ile tercih ettiği kıyafetlerdir. Abiye kıyafetler düğün, nişan, nikah, mezuniyet gibi özel günlerde tercih edilir. Hem açık bayanlar için hem de kapalı bayanlar için uygun abiye modelleri vardır. Taşlı, işlemeli, boncuklu ya da çok daha farklı modellerde her zevke ve ortama uygun renk ve çeşitlerde abiyeler bulmanız mümkündür. Son zamanlarda tesettür giyim için tercih edilen abiyeler de çok revaçtadır. Siyah, lacivert gibi koyu renkleri tercih etmeyen bayanlar için de gayet canlı renklerde abiyeler vardır. Siz de canlı renkleri tercih etmeyi seviyorsanız biraz araştırma yaparak kendinize uygun abiyeleri bulabilirsiniz.

Şık ve Tesettüre Uygun Modeller

Tesettürlü bayanlar için yeni ve şık modellerde abiye elbiseler vardır. Özel günleriniz için bulabileceğiniz tarz ve şık abiye elbiseler için tesettür elbise satışı yapan yerlere bakabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli abiyeler bulabilirsiniz. Yeni sezonun çok sevilen renkleri arasında bulunan kiremit, bebe mavi, pudra ve mürdüm abiye elbiselerde de çok şık duruyor. Özel günleriniz için tesettür abiyeler bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Özel Gün Elbiseleri 

Özellikle mezuniyetlerde ve düğünlerde abiye elbiseler, kadınların vazgeçilmez tercihidir. Ortama uygun genç işi ya da daha olgun duran onlarca abiye bulabilirsiniz. Her kadının tarzına uygun tesettür abiye modeli üretiliyor. Bordo, lacivert ve siyah abiyede eskimez renkler olsa da artık çok daha farklı renkler de tercih ediliyor. Siz de özel günleriniz için tercih edeceğiniz renge karar veremediyseniz nakışlı ve haki renkteki tesettür abiyelere bakabilirsiniz.

Büyük Beden Abiyeler

Büyük beden giyen bayanların en çok yakındığı durum ise özel günler için uygun bedende abiye bulamamaktır. Ama son zamanlarda üretilen abiyelerde ise büyük bedenler de düşünülüyor ve beden aralığı geniş tutuluyor. Büyük bedenlerde tercih edilen tesettür abiyelere de internetten ulaşmanız mümkündür. Koyu renkler büyük beden abiyelerde sıkça tercih ediliyor. Bu anlamda firmalar da müşterilerin ihtiyaçlarına uygun tesettür ölçülerine göre büyük beden abiyeler dikiyor. Özel günleriniz için yaşınıza ve zevkinize uygun onlarca abiye modeli bulabilir ve hatta bu modeller arasında kararsız kalabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?